Kursevi za kompanije

people01
Organizujemo kurseve za kompanije. Posebne pogodnosti za veći broj zaposlenih u okviru firme.

U EuroSchool centru su aktuelni tzv “in-house” kursevi koji se posebno kreiraju ili se od postojećih programa prilagođavaju potrebama konkretne kompanije. Prethodno se izvrši analiza potreba, ciljeva i putem evaluacionog testa se kreira maksimalno prilagođen kurs.

U ponudi su i individualni kursevi namenjeni menadžmentu posebno koncipirani prema potrebama kompanije.Termini održavanja kurseva – jedan polaznik sa profesorom – su u skladu sa slobodnim vremenom polaznika. Po zahtevu klijenta termini mogu biti i jutarnji pre radnog vremena ili posle.

Profesori su sa velikim iskustvom.

Kursevi se mogu održavati u učionicama naše škole ili u samoj kompaniji.

Pogledajte našu referentnu listu kompanija >>>